logotype

 

 

"S VLKODAVEM JE ŽIVOT KRÁSNĚJŠÍ"

image1 image2 image3
pátek, 29 květen 2015 07:01

Květen

Začátkem května jsme byli s Amálkou a Rosie na výstavě, kde po roce nevystavování Amálka vyhrála třídu otevřenou a Rosie třídu štěňat. Rosie získala BEST PUPPY IN BREED i BOB a umístila se ve skupině Hound Puppy Group na 3tím místě a dokonce i ve skupině Hound Group na 3tím místě. Pohybově je prostě Růženka zatím naše nejlepší fena, o tom žádná.

9.5. Na národní výstavě v Birminghamu byl pro nás den změn. První výstava pro Jessie a pro Rosie poslední ve štěňátkách dopadla nádherně. Jessie na své první výstavě obsadila druhé místo, skákala mi tam ze začátku jak klokan, ale potom se sklidnila :) a Rosie vyhrála třídu a svou štěňátkovskou kariéru zakončila jako BEST PUPPY - fena po 7mé. Co víc si přát....

16.5. ve Skotsku Rosie poprvé ve třídě juniorů zvládla bravůrně a vyběhala si první místo dokonce byla i ve výběru 3ch fen na titul. Jessinka skončila na druhém místě ve štěňátkách, opět si neodpustila skočit mi na ramena a chtít obejmout :), ale i tak mi udělala obrovskou radost.

Poslední květnovou výstavu jsme vyrazili na výstavu do Bathu, kterou posuzoval pan Chris Amoo, byla jsem tam poprvé a opravdu moc hezké výstaviště venku na louce,  takže určitě se tam vydám i příští rok. Tentokrát jsem vystavovala pouze Rosie, která vyhrála třídu junior..

Květen byl pro nás krásným výstavním měsícem.

 

Více z této kategorie: « Jaro 2015 Červen »
©  2019  CHS BARRASSY - B. Pejšová & S. BridgesVšechny fotografie na webových stránkách jsou chráněny autorským zákonem a jsou majetkem CHS Barrassy.