logotype

 

 

"S VLKODAVEM JE ŽIVOT KRÁSNĚJŠÍ"

image1 image2 image3
úterý, 28 duben 2015 00:45

Jaro 2015

Zdravím všechny naše kamarády, od ledna nebyl opět čas na update novinek, takže se to pokusím dát všechno do jednoho příspěvku. 

Rosie se na výstavním poli daří velice dobře. Absolvovala dalších 5 výstav včetně té největší CRUFTS 2015 a výsledky jsou víc než krásné. 3x první, 1x druhá a 1x třetí a z toho se 4x kvalifikovala na CRUFTS 2016 a 3x byla nejlepší štěně - fena. Na Crufts 2015 skončila druhá, třetí místo bylo z klubové výstavy, kde asi nebyla ten správný typ pro rozhodčí. Každopádně jsme velice potěšení, že její bratr vyhrál na CRUFTS 2015 nejlepší štěně plemene.

Největší radost nám udělal Fenrir získáním jeho stud book number (číslo v plemenné knize) a tím doživotní kvalifikaci na výstavy CRUFTS. Fen také i podstoupil vyšetření srdce s výsledkem zcela bez nálezu. Ostaní to postupně čeká také.

Užili jsme si procházku na den Sv.Patrika. Fotky najdete u mě na FB profilu.

Oskárek oslavil své 5té narozeniny.

Malá Jessie příští měsíc před sebou svou výstavní premiéru, takže se pomalu připravujeme. Nečekáme žádný velký bum, protože je to stále roztěkané miminko, co si chce hrát, ale ať si už pomalu zvyká na výstavní ruch. Také Amy se v květnu po roce objeví ve výstavním kruhu. 

Další novinka je, že jsem začala vyrábět kožené obojky a vodítka pro IW, které najdete je na FB stránce BIG BAD WOLF Leather collars

 

 

 

©  2019  CHS BARRASSY - B. Pejšová & S. BridgesVšechny fotografie na webových stránkách jsou chráněny autorským zákonem a jsou majetkem CHS Barrassy.