logotype

 

 

"S VLKODAVEM JE ŽIVOT KRÁSNĚJŠÍ"

image1 image2 image3
středa, 17 prosinec 2014 23:10

Rosie - Nejlepší štěňe plemene a Kvalifikace na Crufts 2015

Horkou novinkou je, že naše Rosie v neděli 14.12.2014 ve věku čerstvých 7 měsíců vyhrála své dvě třídy a získala na své první Championship show LKA v UK kvalifikaci na Crufts 2015 a ocenění Best Minor Puppy, Best Puppy a Best Puppy in Breed od pana rozhodčího Iana Bonda!!! Navíc obdržela velmi krásnou kritiku:

"What a beauty!
Feminine, balanced in body & head, long strong neck, good depth & spring of rib, firm arch to top line which she held on the move , nice bend of stifle, stong legs & feet. Moved freele & so soundly for one so young."

Jsme na ni velmi pyšní. O nejlepší štěně plemene běžela se svým bratrem Arturem, který získal ocenění Best Minor Puppy a Best Puppy v psech. 

 

Dálším uspěchem naší Rosie je, že prošla tréninkem a zdárně složila štěňátkovskou zkoušku na cvičáku. Dostala certifikát a rosetu od Kennel Klubu. V lednu ji začíná tvrdší trénink a bude skládat zkoušku na bronzový certifikát.

©  2019  CHS BARRASSY - B. Pejšová & S. BridgesVšechny fotografie na webových stránkách jsou chráněny autorským zákonem a jsou majetkem CHS Barrassy.