logotype

 

 

"S VLKODAVEM JE ŽIVOT KRÁSNĚJŠÍ"

image1 image2 image3
středa, 30 červenec 2014 00:00

Zahradní párty 2014

Určitě jste nepřehlédli na fb mnoho fotek s názvem garden party, takže co to bylo:
charitativní akce pro IW. Zahradní párty s přednáškama o dlouhověkosti a umělém oplodnění u IW spojená s neoficiální výstavou, pořádaná IWHG (IRISH WOLFHOUND HEALTH GROUP). Akce byla pouze pro zvané a konala se v Lake House paní Trudie Styler, manželky zpěváka a skladatele Stinga (oba se akce zůčastnili), která je patronkou IWHG a sama irské vlkodavy chová.

Akce byla povedená, tým Lake House a paní E.Thorton odvedli skutečně dobrou práci, podávalo se skvělé jídlo a pití, sešla se bezva parta lidí. Na párty byli v prodeji lístky do tomboly a výrobky Trudie a Stinga 'Palagio'(vína, džemy, medy, oleje  atd. http://www.palagioproducts.com/product/the-oil/ )

Celkem se za celý den sešlo do IWHG pokladničky asi 3000 liber což je něco okolo 102.000 korun.

My na fotkách z výstavy bohužel nejsme, protože cesta do Lake House je od nás 3,5 hodiny a o víkendu bylo opravdu horko, takže jsme pesany nechali doma s hlídáním a nezatěžovali je náročnou cestou autem. Za to jsme si udělali výlet na Stonehenge !!!!

Fotky ZDE Po kliku na text se vám otevře nové okno s fb stránkou a fotkama.

Galerie Obrázků

Více z této kategorie: « Klubová výstava IW "Cheeky Girl" »
©  2019  CHS BARRASSY - B. Pejšová & S. BridgesVšechny fotografie na webových stránkách jsou chráněny autorským zákonem a jsou majetkem CHS Barrassy.